| Decoder | |
| Current | 0.5 Amp |
| Functions | 4 |
| SUSI | No |
| Railcom | Yes |
| ABC braking | Yes |
| Protocols | DCC, DC |
| Energy Buffer | Ready wired |
| Servo control | No |
| Shortcircuit and overcurrent protection | Medium |
| Upgradable firmware | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 11 mm |
| Width | 6.90 mm |
| Height | 2.80 mm |
Doehler Haass PD06A-3, special decoder for 6 volts motors
Doehler Haass PD06A-3, special decoder for 6 volts motors
- Brand: Doehler Haass
- Product Code: DH_PD06A-3
- Availability: Pre-Order
-
0.00€
- Ex Tax: 0.00€
Related Products
Tags: Doehler, Haass, PD06A-3, special, decoder, for, volts, motors, locomotive




