| Decoder | |
| Current | 0.5 Amp |
| Functions | 4+2 logic outputs at SUSI CLK and DAT |
| SUSI | Yes |
| Railcom | Yes |
| ABC braking | Yes |
| Protocols | DCC, DC, SX1, SX2 |
| Energy Buffer | Capable |
| Servo control | No |
| Shortcircuit and overcurrent protection | Medium |
| Upgradable firmware | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 13.20 mm |
| Width | 6.80 mm |
| Height | 1.40 mm |
Doehler Haass DH05C-3
Doehler Haass DH05C-3
- Brand: Doehler Haass
- Product Code: DH05C-3
- Cash-back: 2.04€
- Availability: Pre-Order
-
40.90€
- Ex Tax: 33.80€






