| Decoder | |
| Current | 1 Amp |
| Functions | 4 |
| SUSI | No |
| Railcom | Yes |
| ABC braking | Yes |
| Protocols | DCC, DC |
| Energy Buffer | Capable |
| Servo control | No |
| Shortcircuit and overcurrent protection | Medium |
| Upgradable firmware | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 21.20 mm |
| Width | 15.50 mm |
| Height | 3 mm |
Doehler Haass PD21A 21 pins
Doehler Haass PD21A 21 pins
- Brand: Doehler Haass
- Product Code: DH_PD21
- Availability: Pre-Order
-
0.00€
- Ex Tax: 0.00€




