| Decoder | |
| Current | 2 Amp |
| Functions | 4 + 2 logic outputs |
| Railcom | Yes |
| ABC braking | Yes |
| Protocols | DCC, AC, DC, SX1, SX2, MM |
| Energy Buffer | Capable |
| Servo control | No |
| Shortcircuit and overcurrent protection | Medium |
| Upgradable firmware | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 20.70 mm |
| Width | 15.80 mm |
| Height | 5.20 mm |
| Weight | 5 g |
Doehler Haass DH21A-5
Doehler Haass DH21A-5
- Brand: Doehler Haass
- Product Code: DH21A-5
- Availability: Out Of Stock
-
0.00€
- Ex Tax: 0.00€




