| Decoder | |
| Current | 1 Amp |
| Functions | 2 |
| SUSI | No |
| Railcom | Yes |
| ABC braking | Yes |
| Protocols | DCC, SX1, SX2 / DCC, DC |
| Energy Buffer | Capable |
| Servo control | No |
| Shortcircuit and overcurrent protection | Medium |
| Upgradable firmware | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 24 mm |
| Width | 11 mm |
| Height | 2.50 mm |
Doehler Haass PD12A-2 NEM 652 8 pins
Doehler Haass PD12A-2 NEM 652 8 pins
- Brand: Doehler Haass
- Product Code: DH_PD12A-2
- Availability: Pre-Order
-
0.00€
- Ex Tax: 0.00€




