| Decoder | |
| Current | 1 Amp |
| Functions | 4+2 logic outputs at SUSI CLK and DAT |
| Railcom | Yes |
| ABC braking | Yes |
| Protocols | DCC, DC, SX1, SX2 |
| Energy Buffer | Capable |
| Servo control | No |
| Shortcircuit and overcurrent protection | Medium |
| Upgradable firmware | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 14 mm |
| Width | 9 mm |
| Height | 1.50 mm |
Doehler Haass DH10C with NEM 651 plug after 40mm wires
Doehler Haass DH10C with NEM 651 plug after 40mm wires
- Brand: Doehler Haass
- Product Code: DH10C-2
- Availability: Out Of Stock
-
0.00€
- Ex Tax: 0.00€
Available Options
Related Products
Doehler Haass DH10C-4 NEM 651 6 pin ** NEW 2nd GENERATION **
Doehler Haass DH10C-4 NEM 651 6 pin ** NEW 2nd GENERATION **..
0.00€ Ex Tax: 0.00€
Doehler Haass PD05A-1 2G NEM 651 - 6 pins ribbon cable
Doehler Haass PD05A-1 2G NEM 651 - 6 pins ribbon cable..
0.00€ Ex Tax: 0.00€
Tags: Doehler, Haass, DH10C, with, NEM, 651, plug, after, 40mm, wires, 6, pin






