| Decoder | |
| Current | 0.5 Amp |
| Functions | 2 |
| SUSI | No |
| Railcom | Yes |
| ABC braking | Yes |
| Protocols | DCC, DC |
| Energy Buffer | Allowed |
| Servo control | No |
| Shortcircuit and overcurrent protection | Medium |
| Upgradable firmware | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 8 mm |
| Width | 5 mm |
| Height | 2.50 mm |
| Weight | 5 g |
Doehler Haass PD05A-1 2G NEM 651 - 6 pins ribbon cable
Doehler Haass PD05A-1 2G NEM 651 - 6 pins ribbon cable
- Brand: Doehler Haass
- Product Code: DH_PD05A-1
- Availability: Out Of Stock
-
0.00€
- Ex Tax: 0.00€
Related Products
Doehler Haass DH10C with NEM 651 plug after 40mm wires
Doehler Haass DH10C with NEM 651 plug after 40mm wires..
0.00€ Ex Tax: 0.00€
Doehler Haass DH10C-4 NEM 651 6 pin ** NEW 2nd GENERATION **
Doehler Haass DH10C-4 NEM 651 6 pin ** NEW 2nd GENERATION **..
0.00€ Ex Tax: 0.00€
Tags: Doehler, Haass, PD05A-1, NEM, 651, pins, ribbon, cable, 6, pin






