| Decoder | |
| Current | 1 Amp |
| Functions | 4+2 logic outputs at SUSI CLK and DAT |
| SUSI | Yes |
| Railcom | Yes |
| Protocols | DCC, DC, SX1, SX2, MM |
| Energy Buffer | Capable |
| Servo control | No |
| Shortcircuit and overcurrent protection | Medium |
| Upgradable firmware | Yes |
| Dimensions | |
| Length | 21.20 mm |
| Width | 9.10 mm |
| Height | 3.40 mm |
Doehler Haass SD10A-1 NEM 651 6 pin sound decoder
| Sound | |
| Impedance | 4 - 8 Ohms |
| Memory | 128 Mbits |
| Power | 1,4 W |
Doehler Haass SD10A-1 NEM 651 6 pin sound decoder
- Brand: Doehler Haass
- Product Code: DH_SD10A-1
- Availability: Out Of Stock
-
0.00€
- Ex Tax: 0.00€
Available Options
Related Products
Doehler Haass SD10A-3 wired sound decoder
Doehler Haass SD10A-3 wired sound decoder..
0.00€ Ex Tax: 0.00€
Tags: Doehler, Haass, SD10A-1, NEM, 651, pin, sound, decoder







